NMDS
Share This
Služby

Tvorba webstránky

Ak máte záujem o webstránku alebo eshop, ktorý bude ako väčšina toho čo momentálne nájdete na internete tak vás poprosíme kliknúť na krížik v jednom z horných rohov. Stále ste na našej stránke? Výborne. Responzívny web s na oko lahodiacim dizajnom, grammar nazi aproved textom a originálnym nápadom vám radi pomôžeme vytvoriť.

od 449€
01.

PPC Reklama

Úplne najviac fandíme automatizácii, ale pri PPC kampaniach nedáme dopustiť ani na manuálnu prácu. Vaše kampane tak máme vždy pod kontrolou, môžeme ich pravidelne zlepšovať a reagovať na akékoľvek zmeny, aby sa vám investícia vyplatila.

od 150€
02.

Kreatíva & Grafika

od 30€/hod
03.

Sociálne siete

Tvoriť obsah v digitále a neposúvať ho ďalej k ľuďom cez sociálne médiá je totálny nezmysel. Výzvou v tejto oblasti je preto byť stále v obraze, mať prehľad o každodenných zmenách a možnostiach daných komunikačných kanálov, dokázať zaujať želané publikum a podnietiť ho k tomu, aby vašej značke dôverovalo. Čo ešte dodať? Výzvy sú niečo pre nás.

od 99€
04.

Content marketing

Kvalitný content? Každý si pod tým predstaví niečo iné. My uprednostňujeme jednoznačnejšie termíny. Čo robíme? Online magazíny s vlastnou identitou a obsahom novinárskej kvality, respektíve články spracované na vysokej obsahovej i formálnej úrovni. Inak povedané, venujeme sa brand žurnalistike aj s pomocou externých kolegov. A hovorí sa, že nám to celkom ide.

od 15€/hod
05.

SEO optimalizácia

Môže vás aj traffic šľak z mizernej návštevnosti vášho webu či e-shopu? Vyzdieľajte nám váš Google Analytics a pozrieme sa na to. Zistíme, akí ľudia prichádzajú na váš web, z ktorých kanálov, cez aké kľúčové slová sa k vám dostávajú najčastejšie a čo všetko by ste mohli urobiť preto, aby bola vaša návštevnosť nielen vyššia, ale najmä kvalitnejšia cez organické výsledky.

od 149€
06.

Komunikačná stratégia

Kto sa veľa pýta, ten veľa veľa vie. Pri spolupráci s nami sa pripravte na stretnutia plné otázok. Kto ste? Čo potrebujete? A aké sú vaše vízie? Budeme sa o vás zaujímať viac, ako býva zvykom. No práve z vašich odpovedí a našich skúseností vzíde dlhodobá stratégia projektu a každý náš ďalší spoločný krok.

od 399€
07.

Video & Photo

Všetky jednotlivé kroky a položky preberáme spolu s klientmi, aby sme spolu vytvorili najvhodnejší scenár na odprezentovanie vášho projektu. Ako prvé, je dôležité nájsť vhodný spôsob ako vašu firmu, prípadne produkt odprezentovať vašej cieľovej skupine. Až na základe týchto informácií tvoríme koncept, ktorému následne dáme s tímom reálnu podobu.

od 99€
08.

Vypýtajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Napíšte nám
Zavrieť