Človek nesmie ukončiť proces hľadania. Má sa neustále pýtať.

Týmto citátom sa riadime aj my pri tvorbe stratégii a preto buďte pripravený na množstvo otázok, workshopov a tzv. prestrelov aby sme dokonale dokázali pochipiť vás, vaše podnikanie a hlavne vaše ciele. 

Ako to bude celé prebiehať

Úvodné stretnutie

Po úvodnom kontakte si dohodneme aj prvé stretnutie či už u nás na office, u vás alebo kľudne niekde v prijemnej kaviarni. Pri úvodnom stretnutí potrebujeme zistiť vaše požiadavky, očakávania a ciele. Rovnako dôležité ako zistiť vaše očakávanie je aj zistenie či sme naladený na rovnakej vlnovej dĺžke.

Workshop

Ak úvodné stretnutie dopadne k obojstrannej spokojnosti dostanete od nás brief na vyplnenie a naplánujeme si úvodný workshop, ktorý zvyčajne trvá 2-4 hodiny podľa náročnosti projektu. Workshop je hlavným pilierom pre ďalšie pokračovanie projektu. Vďaka workshopu dokážeme detailne pochopiť vaše podnikanie a nastaviť tak správnu stratégiu. 

Pred samotným workshopom faktúrujeme klientom úvodných 50% sumy faktúry.

​Púšťame sa do práce

Po workshope máme rozdané karty a ideme s nimi rozohrať partiu. Analýzujeme trh, produkty, cieľovú skupinu, konkurencia a definujeme si merateľné ciele. Na základe prieskumov a insightov vytvoríme kreatívne cesty ku ktorým následne prispôsobíme výber vhodných komunikačných kanálov. Počas tvorby sme neustále v spojení s klientom a jednotlivé výstupy konzultujeme a pripomienkujeme.

Prezentácia

Po skončení prác na stratégii si dohodneme spoločné "grand finále" kde vám celú stratégiu odprezentujeme vrátane kreatívnych ciest a key vizuálov.

Po prezentácii faktúrujeme druhú pólku z celkovej sumy faktúry.

Spustenie procesov

Po schválení stratégie a výberu kreatívnej cesty zaškolíme váš interný tím do stratégie a jednotlivých krokov, ktoré obsahuje. V prípade, že nemáte interný marketingový tím radi vám pomôžeme pri výbere správnej agentúry, ktorá sa postará výkonnostnú časť stratégie.

Dlhodobá spolupráca

Po odovzdaní a zaškolení naša práca nekončí. Aj naďalej sledujem ako sa vám darí napĺňať stratégiu a v prípade potreby zasiahneme a pomôžeme sa vratiť na správnu koľaj. Ak budete máť záujem radi vám poskytneme v rámci spolupráce či už konzultácie pre marketingový tím alebo školenia pre celú spoločnosť.