NMDS
Share This

Bauer Hockey Slovakia

//Bauer Hockey Slovakia

Detaily projektu

Pri spolupráci sme mali na starosti viacero veci akými sú napríklad zvýšenie povedomia o značke, redesign webstránky a jej propagácia, komunikácia na sociálnych sieťach, zabezpečenie B2B a komunikácia s odberateľmi.
01.

ALL SPORTS SLOVAKIA

3 ročná spolupráca, ktorá zvýšila obrat o takmer 500 000€

So spoločnosťou ALL SPORTS SLOVAKIA s.r.o. sme spolupracovali takmer 3 roky. V rámci spolupráce sme mali na starosti všetky online a offline marketingové aktivity a rovnako sme mali na starosti aj redesign kamenných predajní na Slovensku. Počas spolupráce sme kompletne zastrešili redesign webstránky čo v konečnom dôsledku prinieslo 9 násobné zvýšenie obratu z online objednávok.

 

  • Dátum : 2016 - 2018
  • Klient : ALL SPORTS SLOVAKIA
  • Lokalita : Slovensko
Július Kováč - eshop manager

" Počas spolupráce sa nám podarilo v rámci online marketingu niekoľko násobne prekročiť stanovené výsledky takže spoluprácu môžem len odporučiť."

Tvorba webstránky

Pre spoločnosť ALL SPORTS SLOVAKIA s.r.o. sme vytvárali novú webstránku, ktorá nemala slúžiť len ako internetový obchod, ale aj ako prezenčná webstránka výhradného distribútora značky Bauer pre Slovenský trh. Súčasťou riešenie bolo aj vytvorenie prehľadného B2B systému pre veľkoobchodných odberateľov.

Sociálne siete

V rámci sociálnych siete sme sa starali o Facebookovú a Instagramovu komunikáciu. Počas spolupráce sa nám podarilo zvýšiť počet fanúšikov o viac ako trojnásobok.

Offline & Kamenné predajne

Počas spolupráce sme okrem "klasického" online marketingu mali na starosti aj redesign kamenných predajní, organizovanie eventov a rôznych prezentácii produktov pre veľkoobchodných odberateľov.

Všetky projekty

Chcete aj vy využiť naše služby?

Napíšte nám
Zavrieť