NMDS
Share This
Scroll Down
//Blog

Ako využiť analýzu kľúčových slov

15. januára 2019Kategória : SEO

Analýza kľúčových slov je neodmysliteľnou súčasťou každej optimalizácie webstránky pre vyhľadávače. A nielen nej. Získane dáta z analýzy sa dajú využiť na mnohé ďalšie účely akými sú tvorba štruktúry webu, tvorba PPC kampaní, ale aj pri zisťovaní potenciálu trhu. V tomto článku si povieme načo všetko viete analýzu kľúčových slov využiť. Využitie analýzy kľúčových slov Návrh štruktúry webu Z dát získaných z an..

Celý článok
  • 0 komentárov

Ako povoliť prístup do Google Ads účtu

Pokiaľ máte už vytvorený Google Ads účet a jeho správu ste sa rozhodli prenechať freelancerovi alebo agentúre určite budú od vás potrebovať aby ste im k účtu pridelili potrebné práva, ktoré daným ľuďom následne umožnia do účtu nahliadať prípadne vykonávať potrebné zmeny. Prístup do účtu môžete udeliť buď vy alebo potvrdíte žiadosť, ktorá vám príde. V tomto článku si ukážeme ako udelíte prístup do účtu z vašej strany. Ude..

Celý článok
  • 0 komentárov

10 kreatívnych nápadov pre váš Instagram – časť I.

Premýšľali ste o vytvorení nového účtu na Instagrame alebo hľadáte nové zábavné spôsoby, ako zmeniť vzhľad svojho Instagramu? Jediná vec, ktorú musíte urobiť, je získať inšpiráciu z obrovského množstva tém, ktoré sú Instagrame a začať. Niekedy môžete naraziť na niekoho účet a budete cítiť okamžite "závisť", pretože jeho feed vyzerá úžasne! Radi by ste boli aby aj ostatní pociťovali podobný pocit keď prídu na váš účet?..

Celý článok
  • 0 komentárov

Account Manager – Nesľubujte čo neviete splniť

Počas obdobia, ktoré som strávil v digitálnom marketingu som sa už viac krát stretol s vetami kde sa klientovi sľubovali úplne nezmysli. Neviem ako vy, ale mne sa otvára nožík vo vrecku keď dostanem klienta, ktorý mi tvrdí, že agentúra alebo freelancer predtým mu sľúbil 100% navýšenie obratu z internetových objednávok, umiestnenie webu na prvé miesto v organickom vyhľadávaní, o 2000 fanúšikov na Facebooku viac behom mesiaca. Osobne s tým nemám d..

Celý článok
  • 0 komentárov

Kontentino – nástroj, ktorý vám zmení život

V minulom článku sme si predstavili Google AdWords ako nástroj na okamžitú propagáciu spoločnosti na internete. V prípade, že okrem inzercie spravujete aj viac ako jednu sociálnu sieť určite vám odporúčame využiť slovenský nástroj na správu sociálnych sieti s názvom Kontentino. Čo je vlastne Kontentino a k čomu slúži? Kontentino je prehľadný kalendár na plánovanie postov na rôzne sociálne siete pod jednou strechou. Slúži na ..

Celý článok
  • 0 komentárov

Úvod do online marketingu

Časť I.

Veľa firiem si ešte ani v dnešnej dobe neuvedomuje silu internetu. Práve preto som sa rozhodol vytvoriť sériu článkov kde sa vám aspoň z časti budem pokúšať vysvetliť prečo umiestniť svoju firmu na internet, ako s ňou na internete pracovať, aké kanály nato využiť a mnoho iných rád ako byť úspešný aj na internete. Kedy sa rozhodnúť pre online reklamu Predtým ako sa vôbec rozhodnete propagovať svoju spoločnosť na internete je potrebné mať..

Celý článok
  • 0 komentárov

Kategórie 02.

Niečo o nás 03.

                                                       
Nomads Advertising
                                                       

Nomads Advertising je marketingová agentúra. Venujeme sa komplexnej viditeľnosti a výkonnostnému marketingu pre firmy: riešime optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO), použiteľnosť, komunikáciu v sociálnych sieťach a online reklamu. Pre klientov tvoríme aj nové weby, používateľsky prívetivé a od základu optimalizované pre vyhľadávače.

Our Instagramen 04.

Napíšte nám
Zavrieť